Hizmetlerimiz
Emniyet Kilitleri
Emniyet Kilitleri Öztunç Anahtarcılık olarak sizlere güvenli bir yaşam alanı hizmeti vermekteyizz.Emniyet Kilitleme gibi bir çok alanda çalışmalar yapmaktayız.Yaptığımıız çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön plan da tutmaktayız.
 
tümü »
 
Kasa ve Kapı Kilitleri
Kasa ve Kapı Kilitleri Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi şekilde hizmek vermekteyiz.Güvenliğinizi esas alarak tasarlanmış kasa ve kapı kilitleri sizler için öncelkili hedefimizdir.
 
tümü »
 
 
Anahtar Yapımı
Anahtar Yapımı Öztunç Anahtar, anahtar yapımı ile, kapı ve kasa kilidi açma, her türlü kilit tamiratı konularında hizmet vermek üzere Sakarya'da kurulmuştur. Ayrıca dikiş makinası tamiratı da yapmaktadır.
 
tümü »
 
Çilingir Hizmeti
Çilingir Hizmeti Öztunç Anahtar yılların deneyimi ve birikimiyle ev ve arabalarınızın kilitlerini hızlı ve en az hasarla açmaktadır.
 
tümü »
 
 
İmmobilizer Anahtar Hizmeti
İmmobilizer Anahtar Hizmeti Öztunç Anahtar'ın immobilizer anahtar hizmeti ile araçlarınızın immobilizerli anahtar ve kumandalarının tamir bakım ve çoğaltmasını yapılmaktadır.
 
tümü »
 
Araç Kilit Sistemleri
Araç Kilit Sistemleri Araçlarınızın kilit sistemlerini açılması, anahtarının yapıması ve diğer ihtiyaçlarınız için Öztunç Anahtar hizmetinizdedir.
 
tümü »
 
 
Alarm Sistemleri
Alarm Sistemleri Güvenliğiniz için alarm sistemleri çok önemlidir. Öztunç Anahtar çalıştığı kaliteli alarm sistemi markalarıyla evlerinize, işyerlerinize ve diğer ihtiyacınız olan her yere kaliteli alarm sistemlerini kurmaktadır.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB